Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yellow Medya, TomTom Places İle Ortaklık Anlaşması İmzadı

Anlaşma ile birlikte Yellow Medya, TomTom Places'ın temel firma bilgisi ve zengin içerik sağlayıcısı olmasının yanı sıra Türkiye'deki tek yetkili satıcısı haline de geldi.
Yellow Medya, TomTom Places İle Ortaklık Anlaşması İmzadı
Yerel arama alanında lider Yellow Medya, araç içi ve taşınabilir yön bulma cihazları ile mobil uygulama yön bulma sistemlerinde dünya lideri konumunda bulunan TomTom Places ile ortaklık anlaşması imzaladı. Yellow Medya, TomTom Places ile ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Anlaşma ile birlikte Yellow Medya, TomTom Places’ın temel firma bilgisi ve zengin içerik sağlayıcısı olmasının yanı sıra, Türkiye’deki tek yetkili satıcısı haline de geldi.

Anlaşma kapsamında, Yellow Medya kendi veri tabanında yer alan tüm firma bilgilerini logo, fotoğraf, firma profili, çalışma saatleri ve kabul edilen ödeme türleri gibi zengin içerikler ile birlikte, üç aylık periyotlar şeklinde TomTom Places’a iletilecek. Türkiye’deki tarihi, kültürel ve turistik mekanların detaylı bilgileri de gönderilecek içerikler arasında yer alıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017