Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yemek Odasında Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek odası deyip geçmeyin. Masadan sandalyeye, konsoldan aksesuara birçok detay ilginizi bekliyor. Peki ne yapmanız gerekiyor?
Yemek Odasında Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Aileniz ve arkadaşlarınızla bir masan etrafında toplanıp yenilen yemekler ve yapılan sıcak sohbetler yaşam alanlarımızdaki yemek odalarının önemi biraz daha artırıyor. Yemek odalarında en önemli nokta ise yemeğin yenildiği mekan olan masalar. Yaşam alanlarımıza yerleştirdiğimiz masalar bir anlamda da bizi yansıtır. Bu nedenle masa seçimini yaparken ailenizin alışanları ve zevkleri birleşerek doğru olanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer yeni bir yemek masası almayı düşünüyorsanız önce o masayı nasıl kullanacağınıza karar verin. Masanızı resmi yemekler için mi, sıcak bir aile veya arkadaş yemeği için mi kullanacağınız bu noktada önem taşıyor. Ayrıca masanızı sadece yemek yemek için değil başka amaçlarla da kullanabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Yemek masasını aynı zamanda çalışma masası olarak da kullanabileceğiniz gibi…

İlk önce ihtiyacınız olan masa boyutuna karar verin. Eğer masanız odanıza göre çok büyük ya da çok küçük olursa göze hoş görünmeyen bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu nedenle odanızın büyüklüğü de göz önünde bulundurun. İlk önce masayı yerleştireceğiniz alanın ölçüsünü alın. Sonrasında da bu alana sandalyeleriniz rahat yerleştirmek için 70-90 cm daha ekleyin. Böylece konforlu bir oturma alanı da sağlarsınız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017