Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yemeksepeti, Büyük Bir Yatırım Aldı!

Yemeksepeti.com, bir süredir devam ettirdiği ortaklık arayışlarında mutlu sonu yaklaştı. Büyüme sürecinde kaynak bulmak için birkaç aydır çeşitli fonlarla görüşen kurucu Nevzat Aydın bir anlaşma yaptı. Şirketten aldığımız açıklama da bunu doğrular nitelikte.
Yemeksepeti, Büyük Bir Yatırım Aldı!
Yaklaşık iki aydır işlerini daha da büyütmek için yabancı fonlarla görüşen ve kaynak arayışı içinde olan Yemeksepeti.com, nihayet bu amacına ulaştı ve bir fon ile ciddi bir stratejik ortalık için imza attı. Daha önce üç yabancı şirket ile görüştüğü bilgisini yine Ekonomist dergisi olarak yayınlamıştık. O dönemde de hala görüşmelerin sürdüğü ama netlik kazanmadığı açıklaması almıştık.

Şimdi ise bu üç şirketten birisiyle el sıkıştığı yönünde bilgi aldık. Buna göre anlaşmalar tamamlandı ve bu hafta iki tarafın yapacağı açıklamalarla kamuoyuna yeni kurulacak yapının duyurusu gerçekleştirilecek. Hisselerin değeri ise 100 milyon dolar üzerinden belirlendi. Aydın dışındaki ortakların, hisselerine sattığı söyleniyor. Operasyon ise stratejik ortaklık olarak adlandırıldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017