Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yemeksepeti Haberleri ve Reklamları

Halen 3.500'den fazla üye restoran ve 625.000'i aşkın kayıtlı kullanıcıya sahip olan yemeksepeti.com, günde aldığı 16.000 siparişle 50.000 kişiye hizmet veriyor...
Yemeksepeti Haberleri ve Reklamları

Yemeksepeti Hakkında

Ülkemizin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan yemeksepeti.com, 2000 yılında kuruldu.

Bugün itibariyle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, Adana, Denizli, Konya ve Kıbrıs'ta faaliyet gösteren yemeksepeti.com, ülkemizdeki paket servis anlayışına çok daha verimli ve hızlı bir alternatif getirdi.

Türkiye çapında yaygın hizmet vermeyi kendine misyon edinen yemeksepeti.com, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Halen 3.500'den fazla üye restoran ve 625.000'i aşkın kayıtlı kullanıcıya sahip olan yemeksepeti.com, günde aldığı 16.000 siparişle 50.000 kişiye hizmet veriyor.

Yemeksepeti.com, internet üzerinden sunduğu hizmetin yanı sıra wap.yemeksepeti.com, SMS ve DIGITURK 525. kanaldan da sipariş kabul ediyor.

Dergilerde Yayınlanan Yemeksepeti Haberleri ve Reklamları

Dergilerde yayınlanan tüm Yemek Sepeti haberlerini buradan okuyabilirsiniz...

Yemeksepeti.com dünyanın en büyük mutfağı

Nevzat Aydın (yemeksepeti.com Genel Müdür)

Yemeksepeti.com ile yılbaşı sofralarında "Online Şölen Yaşamaşı"

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017