Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yengeç Burcu 2012 Aşk Tarotu

Yaz boyunca doğayla iç içe olmaktan, sezgi gücünüzden ve neşenizden memnun kalacak, umutlarınızı tazeleyeceksiniz. Yengeç burçlarını aşk tarotuna göre daha çok mutluluk bekliyor.
Yengeç Burcu 2012 Aşk Tarotu
İlahi kutsanmışlığın kartı Yıldız size şifa müjdeliyor. Kötü anlardan arınacak; nefret, acı, intikam gibi yakıcı duygular içinizde sönecek ve yaşamınıza gölge düşüremeyecek. Bir evcil hayvanınız varsa bağınız kuvvetlenebilir veya evde hayvan beslemeye karar verebilirsiniz. Doğayla iç içe bahçe bakımıyla ilgilenmek ruhunuzu dinlendirecek. Partneriniz tam bir öğretmen görevi üstlenmiş; sizi aklen ve ruhen uyaran, bilgisini sizinle paylaşmaya istekli, akıllı ve sebatkar bir insan. Bu kişinin kurulu bir düzene ihtiyacı var ve düzen yoksa yaratıcılığı yok olur.

Aziz kartı partnerinizin veya partner adayınızın kontrollü yapısını ve pozitif bir karaktere sahip olduğunu bildiriyor. Dostluk, ilişkinizde en belirleyici rolü oynayacak. Aynı zevkleri paylaşmanız, sohbet etmekten aldığınız ortak sevinç ve yüreğinizdekileri dışa vurmaktaki belirgin yeteneğiniz sizi bir arada tutacak. Romantik değil ama güvene dayalı bir ilişki kurabileceksiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017