Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yengeç Burcu Bebeğinin Özellikleri

Yengeç burcu bebeği güzel gözlü, Ay gibi parlayan hassas yapıda bir bebektir. Ay’ın fazları, yeni Ay, Dolunay ve bulunduğu burca bağlı olarak bebeğinizin değişken bir ruhu vardır. Ağlarken gülücükler yağdırmaya başlayabileceği gibi, gülerken bir anda değişip ağlayabilir.
Yengeç Burcu Bebeğinin Özellikleri
Son derece duyarlı, çevreyi algılayan, negatif olaylardan çabuk etkilenen bu afacanı ne kadar sevip koruduğunuzu devamlı öperek, kucaklayarak göstermelisiniz. Kendini güvende hisseden bu tatlı bebek sessizleşerek hayallere dalar. Güven duygusunu geliştirmek, onu ileri yaşlarda onu dengeli kılar. Buna karşın küçükken bu güven duygusunu alamazsa çok kırılgan ve içe dönük bir karakter gösterebilir.

Duygusal belleği çok güçlü olan bu şeker şey, hiçbir şeyi unutmaz. Son derece iştahlı olan bu bebeği doyurmak kolaydır. Kilo almaya yatkındır. Ayrıca su ile arası çok iyi olan bu afacan, sık sık küvette veya deniz kenarında oyun oynamaktan çok mutlu olur. Anneleri onlar için örnek alınacak bir modeldir. Bu nedenle ev ortamının çok mutlu ve huzurlu olmasını arzu eder yoksa kabuğuna çekilip, hayata küsebilir. Çocuğunuzun zengin hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanması, kendini ifade yollarını arayıp bulmak ise size düşüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017