Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yengeç Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Duygusal ihtiyaçları fazla olan, her daim evine ve ailesine düşkün olan Yengeç burçlarını bu yıl neler bekliyor? 2013’te hayatlarında neler değişecek?
Yengeç Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Evine, ailesine düşkün, duygusal ihtiyaçları fazla olan Yengeçler, yönetici gezegeniniz Ay olduğu için siz ayın her günü gerçekleşen açılarından duygusal anlamda fazla etkileniyorsunuz. Modunuz çabuk değişiyor ve bu da duygusal hayatınızda zaman zaman travmalar yaşatıyor.

Ekim 2012’den beri Satürn sizin aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizde dolaşıyor. Bu yıl da bu alanlarınızda önemli sorumluluklarınız olacak. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parça da olsa kısabilir ama yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Planlı ve programlı atılacak adımlar, sizi her konuda destekleyebilir, zira Güneş’iniz de Satürn’den olumlu etkiler alıyor. Daha fazla güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bu yıl sevdiğiniz insan veya çocuklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz.

26 Haziran’a kadar kadersel alanınızda dolaşan Jüpiter, sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak; beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinden koşmak isteyeceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017