Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Aston Martin Vanquish Fiyatı

One-77’dan ilham alınmış, yeni bir isme sahip olan Aston Martin Vanquish’ın gövdesi tamamen karbonfiberden oluşuyor. 200 bin pound değerindeki Vanquish, 2007’den beri bir ilk…
Yeni Aston Martin Vanquish Fiyatı
Jubilee festivalleri çantada, Euro 2012 yapılmakta, Olimpiyatlar çok yakında ve şimdi de yeni bir Aston Martin. İngiltere futbol takımını takip eden, Pukka Pies’ın sponsor olduğu müzik grubunun harareti ile artık zaman vatansever davullarla vurma zamanıdır.

Umutluyuz çünkü Aston uzun bir süredir acemice iş yapıyordu, eskiyen DB9 ve Vantage modellerinin değişik çeşitlerini ve özel modellerini piyasaya sürüyordu, bunların hiçbiri de rakiplerine eş olacak değerde bir dinamik yeteneğe veya algılanan kaliteye sahip değildi. Ve sonunda, DBS için bir yedek ve daha fazlası, yeni (modelin yaratılması 1.2 milyon pound, One-77’dan ilham alınmış; 6.0 litre V12, 565 HP2’ye yükseltilmiş, hibrid, karbonfiber ve alüminyum ile desteklenmiş) bir isme sahip olması. Ya da eski bir amblemin mezardan çıkarılması. Bu 200 bin pound değerindeki GT’nin ismi Vanquish, 2007’den beri bir ilk. Gururla taşınabilir daha düzgün hatlara sahip arka tarafı, LED ışıkların bulunduğu Aston’un kanatlı amblemine benzerlik gösteriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017