Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Audi A6 Türkiye’de!

Güçlü, güvenli ve konforlu bir sürüşe sahip olan A6, ABT’ın dokunuşuyla kendine fark katmış. Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin keyifli bir sürüş imkanı sağlayan Audi A6, Türkiye’de Penta Otomotiv tarafından ithal ediliyor.
Yeni Audi A6 Türkiye’de!
Herkes 6 sayısının ne kadar güçlü olduğunu biliyor. Tavlada zar atarken 6 gelince çok daha hızlı bir şekilde ilerleme imkanı oluyor ya da ABT tarafından geliştirilmiş Audi A6 kullanırken. Güçlü, güvenli ve konforlu sürüşe sahip olan A6, ABT’ın dokunuşuyla kendine fark katmış. Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin, keyifli bir sürüş imkanı sağlayan Audi A6, ABT’nin dokunuşlarıyla tam bir spor otomobil haline gelmiş.

Penta Otomotiv tarafından ithal edilen ABT’nin Türkiye fiyatları da benzinli ve dizel motorlar için farklılık gösteriyor. 3.0 TDI dizel motorlarda güç paketinin maliyeti yaklaşık 2.800 Euro, 3.0 TFSI motorlarda ise bu paketin fiyatı 3.800 Euro’yu buluyor. Aracınıza ön spoyler, bagaj spoyleri, yan marşiye ve egzoz sisteminden oluşan Body Kit de yaptırmak isterseniz, güç paketine ilave olarak, yaklaşık 4.700 Euro’yu gözden çıkarmanız gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017