Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Elan Impression 494, Temmuz’da Denize İnecek!

Elan’ın Rob Humpreys işbirliği ile tasarladığı yeni yelkenlisi Impression 494’ün tanıtımı Mart 2012’de gerçekleştirildi. Yacht Türkiye olarak Slovenya’daki tersaneye giderek temmuzun ikinci haftası suya inmesi planlanan yelkenlinin üretim aşamalarını inceledik ve özelliklerini ilk ağızdan dinledik.
Yeni Elan Impression 494, Temmuz’da Denize İnecek!
Tüm Elan teknelerinde olduğu gibi Impression 494’ün de öne çıkan özelliği gövde yapısının sağlamlığı ve en kötü hava koşullarında bile stabil kalabilen dengeli duruşu… Onu diğer Elan yelkenlilerinden ayıran yanı ise geniş iç mekanı, ayrıntılara dikkat edilen iç tasarımı ve deniz üzerinde her ihtiyacınızı karşılayacak konfor özellikleri.

Impression 494 performanstan ödün vermeden konforlu bir seyir yaşamak isteyenlerin ilgisini çekecek bir gezi yelkenlisi olarak tasarlanmış. Gezi yelkenleri için geliştirilen Avrupa Yönergesi şartlarını karşılayan, CE sertifikalı, A sınıfı okyanus yelkenlisi Impression 494’ün tam boyu 14,85 iken genişliği 4,68 metre…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017