Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Lamborghini LP 700 Aventador

Roma Sokakları Korna sesleri ve insan uğultularıyla doldolu. Polis sıkışan trafiğe müdahale etmeye çalışırken trafiğe kapalı yollarla birlikte kaos büyüyor.
Yeni Lamborghini LP 700 Aventador
Dünyanın birçok yerinden milyonlarca insan en yeni Papa'nın aziz ilan edilişine tanık olmak için şehre gelmiş. Buradan otuz dakika kuzeyde Braccaiano gölünü çevreleyen Vallelunga bölgesindeyse, Ferrucio Lamborghini kendi yükselişini yaşıyor. Bir grup gazeteci LP700 Aventador'u yeni denedi ve şu anda kendilerinden geçmiş vaziyette, bekleme listesi kensileştiğinde, ayda kaç para biriktirerek bu otomobili alabileceklerini hesaplıyorlar.

Dünyada sayısız süper otomobil var gibi görünüyor, ama Lamborghini yeni bir ürün tanıttığında hepimiz duruyor ve sonuna kadar dinliyoruz.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Lamborghini

Dergilerde yayınlanan Lamborghini ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017