Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni McLaren... Bomba Gibi Bir Sürüş

McLaren'in ikinci gerçek cadde otomobilini kullanmak için 17 yıl bekledik. Ve nihayet o gün geldi çattı. Jenson Button'ın da azıcık yardımıyla MP4-12C'yi pistte...
Yeni McLaren... Bomba Gibi Bir Sürüş

Pit alanından piste çıkarken Jenson Button gaz pedalına hafifçe dokunduğunda 12C'nin çift egzozu adeta canlanıyor. Güç üretimi öylesine yüksek ki aklınıza ilk olarak Porsche GT2 RS'in ya hep ya hiç tepkisi geliyor. Devir saati 2000'in üzerine çıktığındıysa koltuğa öyle bir yapışıyorum ki otomobili Ferrari 458 ile değil, Bugatti Veyron ile kıyaslamak geçiyor içimden.

Geçmişten bugüne kadar çok sayıda basın lansmanında yarış pilotlarıyla bir araya geldim ve her defasında onlardan aldığım elektrik sadece sözleşmeleri gereği işlerini yaptıkları yönündeydi.

Haberin tamamı için tıklayınız...

McLaren MP4 12C

Dergilerde yayınlanan McLaren MP4 12C ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017