Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Porsche 918 Spyder

Heyecanlanmakta haklısınız, Porsche bile heyecanlanıyor. Bu otomobil yakıt tüketimine sahip. Üç elektrik motoru ve bir adet 500 HP'lik V8'i değeriyle dikkat çekiyor. Carrera GT'den daha hızlı.
Yeni Porsche 918 Spyder
FERRY PORSCHE bir keresinde 'spor otomobillerin modası hiçbirzaman geçmeyecek' demişti. Günümüzün çevresel etkilerinive bunların otomobil mühendisliği üzerindeki etkilerini görememişti, ama haklıydı. Ve buradaki otomobilbunu kanıtlıyor: 918 Spyder.

Resmi olarak şimdilik bir konsept, amaproje XG10'un bir sonraki Porsche süperspor modeline temel oluşturacağı kaçınılmaz. Hem de nasıl bir süper spor: Atmosferik, yüksek devirli, 3.4 lt V8, 500 HP'lik motorunyanısıra, 918 Spyder'da otomobile 220 HPekleyen üç elektrik motoru da yer alıyor. Böylece ortaya mucizeler yaratan bir süperspor çıkıyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Porsche Haberleri

Dergilerde yayınlanan Porsche haberlerini buradan okuyabilirsiniz...
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017