Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Range Rover’ın Teknik Özellikleri

Yeni Range Rover, üstün arazi yeteneğine eklediği, konfor, kalite hissi ve ileri teknoloji gibi özelliklerin yanı sıra sedanlara özgü sürüş dinamikleri ile birden fazla sınıfı tehtid edeceğe benziyor.
Yeni Range Rover’ın Teknik Özellikleri
Range Rover’ı nasıl bilirsiniz? İkonik tasarıma sahip, ileri seviyede arazi kabiliyetleri olan, konforlu ve asfalt performansı kısıtlı bir büyük SUV. Açıkçası Fas’a gidip yeni nesil Range Rover’ı kullanmadan önce bizde buna benzer düşüncelere sahiptik.

Land Rover mühendisleri, yeni Range Rover mühendisleri, yeni Range Rover’ı tasarlarken çıtayı çok yukarı koymuşlar. Mercedes S Sınıfı ve BMW 7 Serisi gibi sedanları aratmayan sürüş dinamikleri ve konfor özelliklerinin yanı sıra, bu kez hedeflerinde Bentley ve Rolss-Royce’un kalite hissini yakalamak da var. Bütün bunların yanında spor otomobil performansı ve zaten var olan arazinin kralı imakını da üstüne koyarak devam ettirmeyi amaçlamışlar. Bunu ne kadar başarabildiklerini anlamak amacıyla, yeni seriyi dikkatlice incelemeye başlıyoruz.

Land Rover yetkililerinin hedefedikleri otomobilleri zorlayabilmek için, modern ama bir o kadar da gelenekçi bir tasarıma ihtiyaçları var. Açıkçası, yeni model tasarım anlamında bunu başarıyor. Yeni Range Rover’ın çizgileri, hem ikonik tasarımın devamı gibi duruyor hem de modern çizgileri, hakkını vererek taşıyor. Evoque’un çok beğenilen ön yüzü, bir önceki nesilin sevilen tasarımlarıyla harmanlanmış. Arkaya doğru incelerek giden çizgiler, aracın büyüyen boyutlarını gizlemeyi başarmış ve daha kompakt görünmesini sağlamış. Yeni modelin tasarımı bir ayrıntı dışında sınıfı pekiyi notla geçmeyi başarıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017