Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Range Rover Özellikleriyle Şaşırtıyor!

Daha hafif, daha güçlü ve daha zarif yepyeni bir Range Rover… Tamamen yenilenen Range Rover, şimdiye kadar üretilen en yetenekli ve en lüks Land Rover olma özelliğini taşıyor.
Yeni Range Rover Özellikleriyle Şaşırtıyor!
Tamamıyla yenilenen Range Rover, şimdiye kadar üretilen en yetenekli ve en lüks Land Rover olma özelliğini taşıyor. Yeni Range Rover, Meridian Surround ses müzik sistemleri, elektrikli bagaj alt ve üst kapakları gibi lüks iç özelliklerinden, gelişmiş şasi ve sürücü yardım sistemlerine kadar otomotiv teknolojilerindeki en son yenilikler dikkate alınarak tasarlandı.

Önceki modelden 420 kg daha hafif olan yeni model, daha fazla yakıt tasarrufu ve daha az karbondioksit emisyonu sağlayan araç tamamen alüminyum monokok gövde yapısına sahip dünyadaki ilk hafif arazi aracı olacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017