Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Sezon İçin Alışveriş Tüyoları

Yaz mevsimini bitirdiğimiz şu günlerde, her ne kadar sıcaklar devam etse de artık sonbahardayız. Dolayısıyla vitrinleri süsleyen tiril tiril yeni sezondan ve dolabımızın ön sırasına yerleşecek en son moda parçalardan bahsedebiliriz.
Yeni Sezon İçin Alışveriş Tüyoları
Hepsinden önce bilinçli alışveriş yapmaya çalışın. Sıcaklar devam ettiği için gereksiz kalın parçalar almak yerine hava şartlarına uygun seçimler yapın. Yıllardır modası geçmeyen, eskimeyen ve klasikleşmiş parçalar “mantıklı” alışverişin anahtarları! Bunu unutmayın!

Yeni sezon için acele etmenize gerek yok. Tercih ettiğiniz markaların yeni koleksiyonu tamamlanıncaya kadar bol bol vaktiniz olacak. Hatta bir başka seçenek ise eski kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı trende göre modifiye etmeye çalışın. Bunun için internette birçok blog sayfasını ziyaret edebilir, dergileri inceleyebilirsiniz.

Neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz, model ve fiyat araştırmasından sonra karar vermeniz en iyisi. Unutmayın aldığını ürünün indirim sezonundaki fiyatı kendinizi kötü hissetmenizi sağlayabilir. Bu yüzden ihtiyacınız olanı almaya çalışın ve son moda ürünler için birazcık sabır gösterin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017