Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Teşviklerden Nasıl Yararlanılır?

Son yıllarda yatırımcılar tüm büyük ölçekli yatırımları için beklemeye geçmişti. Çünkü hükümet yeni bir teşvik paketinin hazırlığındaydı. Bu paket önceki hafta Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak yürürlüğe girdi. Şimdi herkes çekmecelerine koyduğu yatırım planlarını çıkarıp, gözden geçiriyor.
Yeni Teşviklerden Nasıl Yararlanılır?
Teşvik Yasası’nın önceki hafta Cumhurbaşkanı’nın onayından geçmesiyle birlikte teşvikli bölgelere dönük yatırımcı turlarının da önü en ‘resmi’ şekilde 15 ilin olduğu 6’ncı bölgeyi uzun süredir incelemeye alan işadamları, yatırımlara start vermek üzere bağlantılarını hem merkezi yönetim, hem de yerel yönetimler bazında kurmaya başladı.

Geçtiğimiz hafta 6’ncı bölgenin en çok yatırım beklenen Şanlıurfa iline yapılan ziyarette yatırımcının heyecanına yakından tanık olduk. Önde gelen pek çok işadamı teşvik paketinin emek yoğun sektörleri desteklediği Doğu ve Güneydoğu illerini kapsayan 6’ncı bölgeye gelip yatırım fırsatlarını yakından izledi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017