Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Trend Organik Giysiler Vitrinde

Moda ve perakende dünyası her gün yeni bir değişikliğe sahne oluyor. Farklı tasarımlar, adından söz ettiren modacılar, top modeller derken heyecan hiç eksilmiyor.
Yeni Trend Organik Giysiler Vitrinde
Moda ve perakende dünyası her gün yeni bir değişikliğe sahne oluyor. Farklı tasarımlar, adından söz ettiren modacılar, top modeller derken heyecan hiç eksilmiyor. Ama bütün bunların ardından "Bu ürünlerin üretimi aşamasında insan sağlığı ne kadar dikkate alınıyor?" sorusunun cevabını vermek çok zor. Her şeye rağmen tekstil ve moda sektöründe sürekli bir ilerleme var ve bir süredir ekolojik ve organik tekstil perakendedeki yerini almaya başladı. Son zamanlarda tüketicilerin çevresel sorumluluk kavramına karşı artan hassasiyeti, önemli hazır giyim markalarının ve perakendecilerinin de bu konuya her geçen gün daha fazla eğilmesine neden oluyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017