Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Volvo V40 Özellikleri

Tamamen yeni geliştirilen Volvo V40 premium kompakt sınıftaki rekabete yeni bir boyut kazandırıyor. İleri teknolojik ayrıntıların yanında kompakt boyutları ve ileriye dönük tasarımı ile yüksek sürüş keyfini birleştirirken, güvenli konusundaki ağırlığını gözler önüne seriyor.
Yeni Volvo V40 Özellikleri
İsveç deyince insanın aklına hemen ünlü İsveç çeliği ve o çelikten üretilen otomobilleri geliyor. Premium sınıf markası olan Volvo ise güçlü otomobillerinin yanında birçok markaya örnek olabilecek güvenlik anlayışı ile şaşırtmaya devam ediyor. Volvo kompakt Premium sınıfına yeni bir oyuncu dahil etti. Yeni Volvo V40 sadece fark yaratmakla kalmayıp, güvenliğe ilişkin yeni bir referans oluşturacak.

V isim kodunu Volvo genelde, station wagon modellerinde kullanıyor. Yeni V40’a ise station wagon demek bir bakıma haksızlık olurdu. En azından görsel açıdan bir station wagon görünümünde değil. Yeni V40 daha çok bir sport back gibi bir algı yaratıyor. Yeni baştan üretilen V40, kuzeni Ford Focus’un platformu üzerinde yükseliyor. Tasarım açısından V40’ın, tüm zamanların en heyecan verici Volvolarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Karoser tasarımı basık A sütunu ve arkaya doğru yükselen omuz çizgisi ile coupe tarzında bir görünüme sahip. Bagaj tasarımı ise otomobil ile bir bütünlük göstererek, sanki tek bir parçadan oluşuyor hissi yaratıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017