Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni VW Golf 7. Nesliyle Türkiye’de!

Yeni VW Golf 7. Nesliyle Türkiye pazarına merhaba dedi. Görünümü neredeyse aynı kalsa da yeni Golf, içinde birçok yenilik barındırıyor.
Yeni VW Golf 7. Nesliyle Türkiye’de!
Dünyanın en çok satan otomobillerinden biri olan VW Golf yenilenerek, yedinci nesliyle karşımıza çıktı. İlk olarak İstanbul Auto Show 2012 Fuarı’nda sergilenen yeni nesil Golf, fuarun hemen ardından da Türkiye çapında, 42 bin 900 lira fiyatla satılmaya başlandı. Bugüne kadar 30 milyonu aşkın satışa ulaşan Golf Türkiye pazarında ise 1994’den itibaren 90 bin adet satmış.

Yeni Golf’ün şüphesiz en önemli özelliği aslında en gizli olanı aynı zamanda. Bu Golf’ü eşsiz yapan, yeni modüler platform yönetimi MQB’yi kullanan ilk VW modeli olması. Klasik formlar korunsa da nesilden nesile sürekli büyüyen ve ağırlaşan Golf, bu kez ilk kez, bir önceki nesle göre 100 kg kadar daha hafif. Bu ağırlık kazanımı, neredeyse 1.2 TSI motorun tek başına ağırlığına eşit. MBQ platformu ve buna bağlı olarak, birçoğu Türkiye pazarına standartlar dahilinde sunulan elektronik yardımcılar, Golf’ün dinamik sürüş kabiliyetinde çok kararlı ve çok stabil olmasını sağlamış. Direksiyon hassasiyeti ve virajlardaki tutumu, kullanım keyfini artıran unsurların başında geliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017