Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yıl Sonu Gelmeden Kaskonuzu Yaptırın!

2013’e sayılı günler kaldı. Yeni yılın gelişiyle beraber sigorta fiyatlarında da artış olması bekleniyor. Artacak fiyatlardan etkilenmek istemeyenler sigortasını yıl bitmeden yaptırmaya başladı.
Yıl Sonu Gelmeden Kaskonuzu Yaptırın!
2013’e geri sayımın başladığı bu günlerde yeni yılın heyecanı ve neşesinin yanı sıra zamlı fiyatlar da kapıda bekliyor. Her yıl başında olduğu gibi bu yıl da 2013’ün gelişiyle beraber ürün ve hizmet fiyatlarında belirli oranlarda bir artış bekleniyor. Sigorta da bu zamlardan etkilenecek hizmetler arasında yerini alıyor.

Sigortalar, kendimizi ve sevdiklerimizi güvence altına alarak huzurlu bir şekilde yaşamamızı sağlıyor. Sigortasını yaptırarak önlemini almış kişiler trafik kazası, yangın, sel, deprem gibi felaketlerde karşılaşılan zararların altından kolaylıkla kalkabiliyor. Riskleri karşılamamızdaki en büyük güvencemiz olan sigortanın hayatımızdaki önemi her geçen gün artıyor. Yıl bitmeden sigortasını yaptıranlar hem daha ucuza sigorta sahibi oluyorlar hem de yeni yıla güvenle başlıyorlar.

Sigortam.net’ten yıl bitmeden sigortasını yaptıranlar 20 sigorta şirketi arasından karşılaştırma yaparak ihtiyaçlarına en uygun sigortaya %45’e varan fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatını yakalıyorlar. Evlerine ücretsiz kargo ile gönderilen sigortalarına kapı kapı dolaşmadan en uygun fiyata sahip oluyorlar. Üstelik S Sigortam.net’te ihtiyaç duyulan her anda sigorta uzmanlarına ulaşarak 7/24 destek alınabiliyor. Tüm bu hizmetlere 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattını arayan ve www.sigortam.net internet sitesini ziyaret eden herkes ulaşabiliyor.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017