Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yeni Yıla Daha Zayıf Girmek İster Misiniz?

Yeni yıl, yeni hedefler demektir. Bu hedeflerin başında birçok kadın için kilo vermek geliyor. Hedefinize ulaşmak için bir ay daha beklemek yerine hemen harekete geçmeye var mısınız? Ne derler bilirsiniz; yeni yıla nasıl girerseniz bütün yılınız öyle geçer.
Yeni Yıla Daha Zayıf Girmek İster Misiniz?
Diyete başlamak için en uygun zaman, kendinizi hazır hissettiğiniz zaman… Henüz hazır olmadığınızı düşünürken bir yandan da gereğinden fazla yiyip içmeye başladıysanız daha fazla vakit kaybetmemekte fayda var. Ah bir de motive olabilseniz…

Amerikan Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğçe Aytulu, “Diyet yapmayı bu kadar gözünüzde büyütmenize neden olan veya sizi zorlayan kısımları düşünün. Belki de bu kadar zorlanmadan kilo vermek mümkün olabilir. En önemli kısmın sabır göstermek olduğunu unutmayın. Kısa sürede sonuç almaya çalışmayın” diyor.

Büyükşehir yaşamının en büyük dezavantajlarından biri de egzersize vakit ayıramamak ve yeterli enerji harcayamamak… Düzenli egzersiz deyince haftada en az üç gün, 30 dakika, orta tempolu bir aktiviteden söz etmek gerektiğini belirten Tuğçe Aytulu, “Evinizin mesafesi yakınsa ve yürümenize engel bir sağlık sorununuz yoksa iş çıkışı eve yürümek, sabah biraz daha erken kalkıp yürüyüşe gitmek, yüzmek ve evde basit egzersizler yapmak uygun alternatifler olabilir” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017