Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yerçekimine Meydan Okuyan Oyun Gravity Rush

Mistik Hekseville şehrinde, Japon ve Avrupa animasyonlarını temel alan modellerle yerçekimini ve 3 boyutlu uzayın güçlerini kontrol eden maceraya Gravity Rush oyunu ile atılın.
Yerçekimine Meydan Okuyan Oyun Gravity Rush
Olaylar Hekseville adında hayali bir “hava şehri”nde geçiyor. Dibinde kocaman bir kara delik bulunan bu şehir, aslında büyük bir tehlike altında ama bunun farkında olan pek az insan var. Üstelik Hekseville’in bazı parçaları, yerçekimi fırtınaları yüzünden başka noktalara dağılıp gitmiş bile; halksa buna rağmen şehri terk etmiyor. (Belki de gidecekleri yerleri yok?)

Biz de bu şehrin göbeğine düşen, hafızasını yitirmiş bir kızcağızı, Kat’i kontrol ediyoruz. İçinde resmen evrenden bir parça barındıran bir kedi, Dusty sayesinde yerçekimini kontrol edebilme gücüne sahip olan Kat, kısa sürede bu şehirdeki sorunlara eğilmeye başlıyor.

Hekseville’deki ulaşımı genellikle uçarak sağlıyoruz ama şehir parçalarını buldukça bu bölgeler arasındaki çeşitli araçları da kullanmamız gerekiyor. Kat’ın diğer güçleri arasında çeşitli nesneleri havaya kaldırma, bulunduğu düzlemde kayarak ilerleme, havada birtakım farklı saldırı hareketleri yapma gibi özellikler bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017