Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yerden Isıtma Sistemi Nedir?

Yerden ısıtma lüksün evinize taşımak istemez misiniz? Isıtma sistemine bir servet harcamadan estetik görünümün hem de işlevsel bir ısıtma sisteminin keyfini çıkarabilirsiniz.
Yerden Isıtma Sistemi Nedir?
Fonksiyonel ve estetik anlamdaki ısınma ihtiyaçları günümüzde farklı arayış ve çözümlerle karşımıza çıkıyor. Bilinen enerji kaynaklarının tükenmeye başlaması insanları yeni alternatif enerji kaynakları aramaya ve enerjiyi minimum düzeyde kullanarak maksimum düzeyde verim elde edilen sistemler kullanmaya itiyor. Ülkemizde tüketilen enerjinin büyük bir kısmı ısıtmada kullanılıyor. Bu sebeple güneş enerjisi, sıcak su kaynaklarının kullanımı gibi pek çok doğal yöntemin yanı sıra var olan ısıtma yöntemleri ve tesisatların geliştirilmesiyle de büyük oranda enerjiden tasarruf sağlanabiliyor. Bunlardan biri de yerden ısıtma sistemleri…

Yerden ısıtma sistemleriyle ilgili pek çok şehir efsanesi duymuş olabilirsiniz. Uygulamasının, montajının, kullanımının ne kadar zor olduğu; evinizde bu tarz bir ısıtma sistemine sahip olmanın ne kadar pahalı olduğuna dair duyumlar almış olabilirsiniz. Ancak günümüzün teknolojileriyle geliştirilen yerden ısıtma sistemleri parke, taş, seramik ve laminant gibi pek çok yer döşemesi ile kullanılabiliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017