Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yetişkin Ortodontisi İle İyi Görünüşe Kavuşun

Dişleriniz yüzünde suratı asık bir olduysanız üzülmeyin... Yetişkin ortodontisi ile en iyi görünüşe kavuşabilir, hiç çekinmeden hayata gülümseyebilirsiniz.
Yetişkin Ortodontisi İle İyi Görünüşe Kavuşun
Gülümsemek istiyor fakat dişlerinize yeterince güvenmiyorsanız yetişkin ortodontisinden yardım alabilir, her yaşta güzel dişlere sahip olmanı tadına varabilirsiniz. Ortodonti tedavisi yaşınızı sorun etmeden iyi yönde değişiminizi hedefliyor. Aynı zamanda bu tedaviyle diş ve diş etlerinin sağlığı da korunuyor. Ortodontist Barış Ünlü, diş eti problemleri tedavi edilmediğin ortodonti problemlerinin daha kötü bir hal alabildiğini belirterek, “Bir kapanış bozukluğuna sahip olduğunuzda dişleriniz çapraşık olabilir, arasında geniş boşluklar görülebilir ya da birbirleriyle uyumsuz olabilirler.” diyor.

Çoğu zaman braket (diş üzerine yapıştırılan parçalar) kullanımının sosyal hayatı zorlaştıracağı düşünülüyor. Oysa braketlerle neredeyse her şeyi yapabilirsiniz; şarkı söyleyebilir, dışarda yemeğe çıkabilir ya da öpüşebilirsiniz. Ortodontist Barış Ünlü, “Metal Braketler eskiden olduğunun aksine artık çok daha küçük üretilebiliyor. Daha az fark edilen braket safi veya seramikten yapılıyor. Ayrıca bazı vakalarda lingual braket ( dişlerin arkasına yapıştırılan bir braket tipi) kullanılabiliyor. Dolayısıyla ortodontistiniz, bu tedavi opsiyonlarından hangisinin sizin için en iyi olduğunu söylüyor” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017