Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yiğit Özgür Röportajı

En popüler karikatüristlerin başında gelen, Uykusuz dergisi çizeri Yiğit Özgür'le eğlence bir o kadar da keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Yiğit Özgür Röportajı
Önden basit sorularla ısınalım konuya, sohbet uzun olacak çünkü. En sevdiği oyuncudan başlayalım.

En sevdiğim oyuncuyu çok düşünmem lazım. Hem yok hem de o kadar çok ki… Mesela, eğer sizin varsa çok sevdiğiniz ve sorulduğunda şu oyuncudur dediğiniz biri, benimki de o. En nihayet bu soru da bana soruldu. Çok mutlu oldum. Ama galiba ben bu soruya gıcığım biraz. Yani insanlar hemen kafasından hazır bekletiyorlar, hemen sorulunca söylüyorlar falan. Bana biraz sahte geliyor. Çünkü insanın bir tane sevdiği oyuncu olmaz galiba. Çoktur yahu iyi oyuncu.

Biz seni neden çok seviyoruz Yiğit Özgür? Bununla ilgili diyeceklerin var mı?

Önce çok teşekkür ederim benim çok kurmak istediğim bir ilişki biçimi bu dediğiniz. Okuyucu ve beni tanıyanlarla aramda oluşsun istediğim bir durum bu. Nedenine gelince hem biliyorum hem bilmiyorum. Bununla ilgilenirsem; kendimi sevdirmek adına çabaya girersem yani, bu yapay olur. Mesela benim çok güldüğüm bir karikatüre çok gülüyor okuyucu. Hiç gülmediğime asla gülmüyor. Şimdi hep güldürmek için yaparsam, bunun sebebini biliyor olmak beni hep aynı yolda tutar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017