Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yılbaşı Gecesinin En Eğlenceli Partisine Hazır Mısınız?

Malzemeler: Bir ev, sevdikleriniz, bolca yiyecek içecek ve tabii ki en sevdiğiniz oyunlar! Yılbaşı gecesi çok eğleneceksiniz!
Yılbaşı Gecesinin En Eğlenceli Partisine Hazır Mısınız?
Ne duruyorsunuz, yılbaşında toplayın milleti, başlatın partiyi! Bu yıl kalabalıkta sıkışıp kalmayalım diyorsanız, toplayın arkadaşlarınızı eve, kendi partinizi düzenleyin! Bol kahkaha ve kopma garantili kutu oyunlarından birini seçin, bırakın eğlence tavan yapsın! Diyaloglarıyla ünlü, kahkaha yüklü efsane Tabu ile eğlenceyi doruğa taşıyın. Cranium ile ister sahnede rol yapın, ister çiziktirin, ister bilgi hazinenizi ortaya saçın. Genel kültürünüzle coşmak istiyorsanız Trivial Purusuit ile bilgilerinizi yarıştırın. Yüksek adrenalinli denge oyunu Jenga Plus’ta hamlelerinizi konuşturun. Monopoly’de kendi emlak krallığınızı kurun, kiraları toplayın! Üstelik yılbaşı partinize özel Monopoly Elektronik Bankacılık, Tabu, Cranium, Trivial Pursuit, Upwords, Pictureka ve Jenga Plus oyunlarında 31 Aralığa kadar yüzde 20’ye varan indirim var!

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017