Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yılbaşında Evler Nasıl Dekore Edilir?

Yılbaşını evde geçireceksiniz, evinizi 31 Aralık gecesine en uygun şekilde hazırlamaya başlamanın zamanı geldi. Ufak tüyolarla evde yılbaşının keyfini çıkartın.
Yılbaşında Evler Nasıl Dekore Edilir?
Büyük gün yaklaşıyor. Herkes 31 Aralık gecesi ne yapacağını düşünmeye hatta rezervasyonları yapmaya başladı bile. Bazıları sokaklarda dolanıp, güzel bir lokanta ya da otelde gecesini geçirmeyi tercih ederken, bazıları ise bu özel geceyi evde ailesiyle ya da yalnız geçirmeyi tercih edebilir. Siz de, evde kalmayı tercih edenlerdenseniz bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Kim istemez ki yeni yıla dekore edilmiş bir evde girmeyi?

Yeni yıl, yeni başlangıçlar, umut demek. Yeni yıl dekorasyonun vazgeçilmezi çam ağacı, göz kamaştırıcı renkli ışıklar, toplar, mumlar, yıldızlar, kozalaklar, kurdelalar… Bahçemizin girişinden, kapımız ve evimizin her odasını yeni yıla hazırlayabiliriz. Geleneksel veya modern stilde, klasik yeşil, kırmızı kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017