Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yılbaşında Ofis Arkadaşlarına Ne Almalı?

Kutlama yapmak ve hediye almak için daha güzel bir vesile olamazdı. Üstelik seçenek bu kadar bolken ve daha zaman varken… Hediye seçerken keyif almanız ve düşünme sürecini en aza indirmeniz için ihtiyacınız olan iki şey var: azıcık gözlem gücü ve bolca yaratıcılık. Peki, yılbaşında ofis arkadaşlarına ne hediye almalı?
Yılbaşında Ofis Arkadaşlarına Ne Almalı?
Ailemizden, evimizden daha fazla gördüğümüz ofis arkadaşlarımıza hediye seçmek aslında en kolayı. Nasıl olsa birlikte geçirilen uzun iş saatleri sırasında stillerini ve zevklerini gözlem imkanınız olmuştur. Hiç mi fikriniz yok? O halde kahve molasında soracağınız atış noktası sorularıyla hediyenizi belirleyin.

Ofis arkadaşınız kadınsa sohbet esnasında son dönemlerde en çok takip ettiği markayı öğrenebilirsiniz. Örneğin “Kate Moss’u son dönemlerde çok beğeniyorum, sence nasıl tarzı?” sorusuna “Evet, ben de bayılıyorum!” dediyse salaş ve sade bir bluz seçebilirsiniz. Bir erkeğe hediye alacaksanız ve de aynı ofisteyseniz hemen masasına bir göz atın. Ofis eşyalarına bakarak tarzını anlayabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017