Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Röportajı

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde Berrin karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy ile yoğun set çekimleri arasında buluştuk. Oyunculuktan beslenme şekline pek çok konuyu konuştuğumuz Atiksoy, herkesin merak ettiği cilt problemini nasıl çözdüğünü de anlattı.
Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Röportajı
Üç yıl önce tüm Türkiye’ye deyim yerindeyse gözyaşlarına boğan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi yeni yüzlerle tanışmamızı sağladı. İzmirli genç oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, baba sevgisinden mahrum yetişmiş evin büyük kızı “Berrin” karakteriyle bütünleşmiş durumda. Daha ilk sezon çekilirken bile insanlar Atiksoy’u çevirip “Sen gülebiliyor musun?” diye sormuş. Oyunculuk kariyerinde daha yolun başında olduğunu söyleyen Yıldız Çağrı Atiksoy’u Beykoz’da dizinin setinde ziyaret ettik ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Dizinin yayınlandığı ilk günden bu yana bir fenomen haline geldi. Neler değişti hayatınızda?

Yıldız Çağrı Atiksoy: Diziler sayesinde Türkiye’de kesinlikle ünlü oluyorsunuz, tanınıyorsunuz ama ben ünlü olmayı çok fazla umursayan biri değilim. Görsel olarak tanınıyor olmak beni ilgilendirmediği için bu anlamda bir şey değiştirmedi hayatımda. İçsel anlamda isse çok güzel dostluklar edindim; bu dizi benim için okul gibi oldu. Hoca diyebileceğim oyuncu ablalarım ve ağabeylerimden çok şey öğrendim. Hem hayata hem de oyunculuğa dair her şeyi konuşuyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017