Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yılın En İyi Performans Otomobilleri

Bir parkur, dünyanın en önde gelen sürücülerinden biri ve İngiltere'nin en iyi yollarından birkaçı. Yılın en iyi performans otomobilleri şüphesiz aksiyon içerikli otomobil takviminin en heyecan verici organizasyonu.
Yılın En İyi Performans Otomobilleri
Bu yıl "Yılın En İyi Performans Otomobilleri" her zamankinden daha büyük: 30 otomobil uzman sürücü Darren Turner tarafından, bundan kısa bir süre önce "British Touring Car" şampiyonasının yapıldığı Rockingham pistinde denendi. Ve bütün bunlar Racelogic tarafından zamanlanıp, kameraya alındı. (görüntüler için carmagazine.co.uk’ i ziyaret edebilirsiniz).

Her şey tur zamanından ibaret olmasa da, sağlam verilerin sağladığı objektiflik sizin, son hızların, hangi otomobilin kaygan virajlarda en hızlı olduğunu, neden bir diğerinin frenlemede pekte iyi olmadığını kıyaslamanızı sağlayacak. Bu bilimsel veriler olmazsa olmaz ve biz sizin Car Magazin’i subjektif olmasından dolayı okuduğunuzu düşünmek istiyoruz. Çünkü biz en iyi yazarlarımızın sizi direksiyon koltuguna oturtup, bu otomobilleri pistte ve yollarda elimizden geldigince sert kullanırken hissettiklerimizi, size de yasattırmalarını istiyoruz.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017