Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yılmaz Özdil Okurlarıyla Buluştu

Geçen yıl büyük ilgi gören ve satış rekorları kıran “İsim, Şehir, Hayvan” kitabından sonra yepyeni bir derlemeyle “İsim, Şehir, Bitki” ile okurlarının karşısına çıkan gazeteci yazar Yılmaz Özdil, Korupark D&R’da düzenlenen imza gününde büyük ilgi gördü.
Yılmaz Özdil Okurlarıyla Buluştu
“İsim, Şehir, Bitki” adlı kitabının imza gününe katılan Yılmaz Özdil’in hayranları, mağaza önünde yüzlerce metre kuyruk oluşturdu. Önce Çağdaş Gazeteciler Cemiyetli Bursa Şubesi üyeleri ile bir araya gelen, meslektaşları ile gazetecilik ve Türkiye’nin gazetecilikle geldiği son durum hakkında sohbet eden Özdil, daha sonra kitabını imzalamak için okuyucuları ile Korupark D&R mağazasında buluştu. Okuyucuları ile tek tek ilgilenen Özdil’e kitap imzalatmak isteyen hayranları yaklaşık 5 saat süren imza gününde mağaza önünde yüzlerce metrelik kuyruklar oluşturdu.

Okurları ile kısa sohbetler eden ve fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Özdil’in imza gününde, bazı okuyucuların duygulandığı da gözlerden kaçmadı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017