Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yüksek Hassasiyet Saat Grand Seiko

50 yıl önce "ideal saati yaratmak" için başlayan Grand Seiko macerası, 2012'de yepyeni modellerle başka bir boyuta geçiyor.
Yüksek Hassasiyet Saat Grand Seiko
Yarım asır önce, Grand Seiko efsanesi basit bir fikirle doğmuştu: İdeal saati yaratmak. Her Grand Seiko parçası, mümkün olduğunca kesin, okunaklı, uzun ömürlü ve kolay takılabilir olmalıydı. Ne daha eksik, ne daha fazla… Bu felsefeyle, Grand Seiko ustaları 50 senedir en iyi materyallerle en son teknolojileri bir araya getirerek en sofistike kol saatlerini üretmeyi amaçladılar. Bu kadar görkemli bir 50 yılın üzerine, Grand Seiko artık yüksek hassasiyete layıktı ve hak ettiği saatte 2012’de kavuştu.

Grand Seiko Special Edition koleksiyonundaki saatler, son derece yüksek hassasiyet (saatte 36,000 titreşim) sahip. Ana yay için kullanılan Spron materyali ve diğer teknolojik yenilikler eşapman sisteminin etkinliğini arttırıp yüksek titreşime olanak sağlarken, özel makine 9S85’in 55 saatlik güç rezervi oldukça etkileyici. Hassasiyet ise zaten standartların çok üzerinde olan Grand Seiko standartlarını dahi gölgede bırakıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017