Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yükselen Burç Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yükselen burçlar hakkında fikri olan vardır ama aslında yükselen burcun ne olduğu ve ne anlama geldiği konusunda bilgiler yetersizdir. Peki, yükselen burç nedir ve yükselen burçların özellikleri nelerdir?
Yükselen Burç Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Doğum yerimize ve doğum zamanımıza göre hazırlanmış bir gök haritası kendimizi tanımamız konusunda çok fazla veriye sahiptir. Bu doğum haritasının en önemli işareti olan Güneş, hangi burç da doğduğumuzu anlatırken, Dünya’ya geldiğimiz yer ve zamanda doğu ufkunda doğmakta olan burç da yükselen burcumuzu belirler.

Öz burcumuz, içsel olarak kendimizi nasıl hissettiğimizi açıklarken; yükselen burcumuz, diğer insanların bizi nasıl gördüğünü gösteriyor. Kendimizle baş başayken neleri düşünüyor, neler arzu ediyor ve nelerin hayalini kuruyorsak iç burcumuz yani, öz burcumuzun enerjisini kullanıyoruz demektir.

Yükselen burcun verdiği özellikler tipimizin nasıl olduğunu bile yansıtabilir. Örneğin; göz rengimizi, ten rengimizi, yüzümüzün biçimini, boyumuzu kısaca nasıl göründüğümüzü gösterebilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017