Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yüzde Dolgu Maddeleri ve İmplantlar

Yüz konturlarının düzeltilmesi, değiştirilmesi ya da yeniden oluşturulmasında yüze uygulanan implantlar sıklıkla kullanılmaktadır. Yüz implantları farklı amaçlarda kullanılabilir.
Yüzde Dolgu Maddeleri ve İmplantlar
Yüz konturlarının düzeltilmesi, değiştirilmesi ya da yeniden oluşturulmasında yüze uygulanan implantlar sıklıkla kullanılmaktadır. Yüz implantları farklı amaçlarda kullanılabilir. Erkeksi ya da kadınsı görünümü arttırabilir ya da tersine çevirmede yardımcı olarak kullanılabilir.

Farklı implantlardan yapılmış çeşitli şekillerde yüz implantları mevcuttur ve bu amaçla en çok tıbbi silikon kullanılır. İmplantlar şekil verilmiş katı halde maddelerdir. Bu maddeler çoğunlukla cerrahi işlemler ile yüze yerleştirilir. Genellikle derin planlara ve daha çok da yüz iskeletini oluşturan kemiklere yakın yerleştirilirler.

Yüze implant uygulamalarında en önemli riskler implantın yer değiştirmesi ve enfeksiyonudur. Sık rastlanmamakla birlikte bu sorunların varlığı ikinci bir girişim gerektirebilir ya da implantın çıkarılması ile sonuçlanabilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017