Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zaz Konserleri 27 Haziran’da İstanbul’da Başlıyor!

Zaz, bu yaz hem İstanbul’u hem de Ankara ve Ege’yi fethetmek için geliyor. Her yerde sesini duyduğumuz sanatçı ile bu konser serisi öncesi konuşmayı başardık. İstanbul’un iki yüzünden bahseden Zaz’ı bu röportajdan sonra daha çok seveceksiniz.
Zaz Konserleri 27 Haziran’da İstanbul’da Başlıyor!
Zaz, bu yaz hem İstanbul’u hem de Ankara ve Ege’yi fethetmek için geliyor. Efes Pilsen’in sunduğu Zaz konserleri 27 Haziran’da saat 19.00’da KüçükÇiftlik Park’ta başlıyor. Ardından 29 Haziran saat 23.30’da Babylon Aya Yorgi’de, 30 Haziran saat 19.00’da ise ODTÜ Vişnelik’te sahneye çıkıyor.

İstanbul’un enerjisinin çok özel olduğunu söyleyen Zaz, “Geçmişin ve geleneğin harmanlandığı bir coğrafyada yeni ve modern bir nesil görüyorsunuz; şehrin bu iki ayrı yüzünü çok takdir ettim. Gezdiğim bütün ülkeler bana ilham veriyor fakat İstanbul, müzikal anlamda çok özel bir enerjiye sahip. Buraya her zaman gelmeliyim diye hissediyorum. Türk müziği hakkında daha çok şey öğrenebilmenin keyifli olacağını düşünüyorum.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017