Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zen Diamond’dan Sembollerim Koleksiyonu

Zen Diamond ve moda tasarımcısı Alex Akimoğlu bir araya gelerek çeşitli kültürlerde uğur getirdiğine inanılan sembollerden ilham alan özel bir koleksiyona imza attı.
Zen Diamond’dan Sembollerim Koleksiyonu
Alex Akimoğlu “Sembollerim” adını verdiği koleksiyonunda, tasarım hayatı boyunca etkilenmiş ve esinlenmiş olduğu simgelerden yola çıkarak uğur sembolleri yaratmış. Zen Diamond işbirliğiyle pembe altın ve pırlantalaar kullanılarak hazırlanan koleksiyonun en güzel yanı, her stilden ve yaştan kadına hitap ediyor olması.

Ünlü tasarımcı, mücevher koleksiyonunu şöyle anlatıyor: “İnsanlık tarihi kadar eskilere dayanan, uğur getirildiğine inanılan semboller hep ilgi alanıma girmiştir. Dünyanın dört bir tarafına yaptığım seyahatlerde, her medeniyet ve kültürün kendi inançları doğrultusunda simgeler oluşturmuş olduğunu gözlemledim. Çin’den, Japonya ve Brezilya’ya, İtalya’dan Rusya’ya her ülkenin, nesilden nesile geçmiş sembollerinin çoğu zaman ortak bir çıkış noktasında birleştiğini gördüm: Kaygı ve inanç.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017