Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zengin Tema İçerikleriyle Playmobil

Playmobil oyun setlerinde her parça, o temanın ruhunun da bir parçası. Örneğin Mısır Piramitleri'nin gizemini konu edinen sette, yerdeki kumlar, duvar yazıları hatta karakterlerin giysilerine kadar her parça detaylı bir çalışmanın ürünü.
Zengin Tema İçerikleriyle Playmobil
Zengin tema seçenekleri, sağlıklı ve güvenilir üretimle birleşiyor, Playmobil’in mini karakterleri çocukları, yıllarca sürecek bir maceraya taşıyor. Minik figürlerden ve çeşitli temalardan oluşan Playmobil oyun konsepti, büyük parçalar ve küçük karakterlerle setleri tamamlama üzerine kurulu. Playmobil, klasik yapı oyuncakları arasından, zengin temaları ve gerçeklik duygusu yaratmadaki ustalığıyla sıyrılıyor. Gündelik hayattan olduğu kadar tarihi, coğrafi, fantastik ve bilim-kurgusal dünyadan da hikayeler yaratabiliyor.

Playmobil oyun setleri kendi hikayeleriyle gelse de çocukların hayal gücüne yer açıyor. Setler birbiriyle karıştırılıp oynanabiliyor, sökülüp takılabilen parçalar farklı şekillerde birleştirilebiliyor. Böyle olunca Orta Çağ şövalyelerinin coşkulu dünyasına gelecekten ajan göndermek de parçaların yerini değiştirip yeni hikayeler yaratmak da mümkün.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017