Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zenith'den Kusursuzluğun Timsali ''Pilot Serisi''

Zenith'in yeni koleksiyonu ''Pilot Serisi'', kendini değerli hissetmek isteyenleri gözdesi. 57,5 mm çapındaki titanyum kasa ve çentikli taç özelliği, pilotların eldivenlerini çıkarmadan saati kurabildiği antik havacı saatlerini andırıyor.
Zenith'den Kusursuzluğun Timsali ''Pilot Serisi''
Göklerin özgür ruhlu öncülerine hayat dolu bir övgü olan Zenith Pilot serisi saatçilik ruhuna getirilen eşsiz bir değişimi ifade ediyor. Fethedilmeyi bekleyen gökler gibi, bu eşsiz seriyi huzurlu kollarınıza bırakıyor.

Yüksek rakım, aşırı sıcaklıklar, önemli ısı değişiklikleri, motorlar ve diğer araçların yarattığı manyetik alanların tümü havacılar için ciddi tehlikeler teşkil ediyor. Dolayısıyla bir pilot saatinin kalitesi ve güvenilirliğinden ödün veremiyor. Parlak öğeler sayesinde okunma kolaylığına ilave olarak, Zenith uçuş araçları daima katı testlere tabi tutuluyor ve her zaman galibiyetle sonuçlanıyor. Pilot Doublematic’in dünya saati fonksiyonu, tüm zaman dilimlerini gösteriyor. -30 ile +40 C° arasında değişen sıcaklıklara maruz bırakılan Zenith Pilot serisi, dayanıklılığı ile tüm dikkatleri üstüne çekiyor.

57,5 mm çapındaki titanyum kasa ve çentikli taç özelliği, pilotların eldivenlerini çıkarmadan saati kurabildiği antik havacı saatlerini andırıyor. Bağlantı kolları arasındaki 27 mm’lik aralık, tamamıyla elde dikilmiş antik deri bir kayışa eklenen son derece rafine kolların şeklini vurguluyor. Görsel olarak dengelenmiş sayaçlar saat 9 noktasında saniyeleri ve saat 3 noktasında güç rezervini gösteriyor. Estetik, geleneksel havacı saatlerindeki işlevsel yaklaşımı andırır şekilde, sadece zamanı okumayı kolaylaştırma işlevi görüyor. Etkileyici safir kristalin altında bulunan siyah kadran çemberinin kabartmalı rakamları Superluminova bloklarından yapılmış. Ayrıca, su geçirmezlik özelliği ve manyetik istikrar ve okunabilirlik özellikleri de ön plana çıkan en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017