Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zenith Pilot Serisi Saatler İle Uçuşa Hazır Olun

Sizde hayatınızın bir döneminde pilot olmayı düşleyenlerden misini? O zaman Zenith’in yepyeni serisi Pilot Serisi tam size göre.
Zenith Pilot Serisi Saatler İle Uçuşa Hazır Olun
Zenith Pilot serisi, kendini değerli hissetmek isteyenlerin yeni gözdesi. Zenith Pilot, üstün performansı ve göz alıcı tasarımıyla sadece sizi uçurmakla kalmayacak kendinizi bir pilot gibi hissetmenizi de sağlayacak.

Göklerin özgür ruhlu öncülerine hayat dolu bir övgü olan Zenith Pilot serisi saatçilik ruhuna getirilen eşsiz bir değişimi ifade ediyor. Fethedilmeyi bekleyen gökler gibi, bu eşsiz seriyi huzurlu kollarınıza bırakıyor. Yüksek rakım, aşırı sıcaklıklar, önemli ısı değişiklikleri, motorlar ve diğer araçların yarattığı manyetik alanların tümü havacılar için ciddi tehlikeler teşkil ediyor. Dolayısıyla bir pilot saatinin kalitesi ve güvenilirliğinden ödün veremiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017