Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zeynep Beşerler Kimdir? Zeynep Beşerler Röportajı

Tüm polisiye dizi ve kitaplarını, gerçek cinayet yapımlarını soluksuz takip ettiğini anlatan oyuncu Zeynep Beşerler, Arka Sokaklar dizisinde 3 yıldır canlandırdığı polis rolü için adeta biçilmiş kaftan. Küçüklüğünde de FBI ajanı olmak istediğini ve bu yüzden rolüne uyum sağlamakta hiç zorlanmadığını anlatıyor.
Zeynep Beşerler Kimdir? Zeynep Beşerler Röportajı
Oldukça soğuk ve yağmurlu bir günde önümü görmeye çalışırken içi kameralarla dolu bir polis otomobili hızla yanımdan geçiyor. Yedi yıldır aralıksız süren ve yeni dönem Türk dizileri arasında rekora imza atan Arka Sokaklar’ın setine vardığımı böyle anlıyorum ve nihayet biraz ilerde Zeynep Beşerler’i sahnesi çekilirken görüyorum.

Son derece zarif ve sıcak bir oyuncuyla karşılaşıyorum ama konuştukça şaşırtmayı da başarıyor. Bir kere alışveriş, makyaj, bakım, kuaför bunların hiçbirini sevmiyor. “Belki de yanlış bir mesleğe yöneldim” diyor gülerek. Spor olarak sadece yelkene ilgi duyuyor: “Başka da hiçbir şey yapmıyorum, bol bol yemek yerim hiç kısmam, en çok da patates severim, bütün gün yiyebilirim” diyor. Doğaüstü güçler ve polisiye üzerine bütün dizileri izliyor, küçükken de FBI ajanı olmak istediğini anlatıyor.

Dobra, kendinden emin ve çok net bir tavrı var, içinde bulunduğu meslek onu daha rahat bükülebilen bir esnekliğe getirmemiş, olduğum gibiyim diyor: “Kararlı ve çok net bir yapım olduğu doğru. Kardeşim de benim gibidir. Aileden mi geliyor bilemiyorum ama böyleyim ve bunu değiştiremem. 14 yıldır bu sektörün içindeyim, dizi oyunculuğunda 10. yılım. Çok insan tanıyorum, onlar da beni tanıyorlar. Bunun rahatlığına da erdim sanırım. Kendimi anlatmak ya da ispatlamak zorunda hissetmiyorum. İyi ya da kötü her şey ispatlanmış ve ortada. Ben bu saatten sonra karakterimi değiştiremem.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017