Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zincirlikuyu Soyak Soho Projesiyle Alırken Kazanın!

LEED GOLD sertifikası adayı olan Soyak Soho’da yüzde 1 KDV avantajını kaçırmayın. Yüzde 18 yerine yüzde 1 kdv ödeyin, alırken kazanın.
Zincirlikuyu Soyak Soho Projesiyle Alırken Kazanın!
İstanbul Zincirlikuyu’da şehrin ritmini kaçırmadan ama huzurlu bir yaşam sürmek isteyenleri tam kalbinden vuran bir proje yükseliyor: Soyak Soho, iddialı ama aynı zamanda mütevazı; sakin ama tam şehir merkezinde. 7 katlı butik bir rezidans projesi olan Soyak Soho, İstanbul’un en işlek noktasında ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Soyak Soho’nun avantajları arasında alıcılarına yüzde 1 KDV imkanı sunması ise diğer iddiası. Soyak Soho’ya emsal projelerde yüzde 18’e kadar çıkabilecek olan KDV oranı Soyak Soho’da sadece yüzde 1. Çünkü Soyak Soho’da inşaat ruhsatı Haziran 2012’den evvel alındı. Soyak Soho’dan ev sahibi olmak isteyenler daire başına 60 bin ile 340 bin Euro arasında değişen fark tutarını ödemeyecekler. Bu da Soyak Soho’nun en önemli avantajlarından.

Var olan binalara verilen LEED-EB sertifikasını Türkiye’de ilk alan kurum olan Soyak, İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan Soyak Soho projesiyle de LEED sertifikasına aday. Soyak Soho çevreyi ve doğal yaşamı korumak, enerji ve su tasarrufu sağlamak adına geliştirdiği birçok çevre dostu uygulaması ile ön plana çıkıyor. İstanbul’un en prestijli projelerinden biri olan Soyak Soho “Yeşil Bina” konseptiyle yükseliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017