Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zirveye Geri Dönüş Yapan 10 Otomobil

Üreticileri her ne kadar onları öldürmek istemiş olsa da, onlar unutulmayarak geri gelmeyi bildiler.
Zirveye Geri Dönüş Yapan 10 Otomobil
1 AC COBRA

Cobra’nın hikayesi, engereklerle dolu bir sepetten daha karmaşık. İngiltere üretimli AC’ler 1969’da yola çıktı fakat Autokraft fabrikayı satın aldıktan sonra 1982’de tekrar piyasaya çıktılar. Carroll Shelby Amerika Birleşik Devletleri’nde kendi versiyonlarıyla meşgulken üretim Malta ve Almanya’ya kaydı.

2 MGB

Kimse 1962’den piyasaya çıkan B’nin çoktan hak ettiği makyajı 1980’e gelene kadar çok da havalı hatları olduğunu iddia edemez. Fakat bu bile Rover’ı Heritage kasaların restorasyoncuların eline düşmesinden faydalanmaktan alıkoymadı. 1992’de daha da kıvrımlı hatlar ve 3.9 V8 ile RV8.

3 LANCIA MONTECARLO

Bir hapishanenin doğum kliniğindeki prematüre hadiselerinde daha acı verici şekilde Lancia yakışıklı ortadan motorlu spor otomobilini piyasadan çekti ve 2 yıl boyunca sorununun nerede olduğunu bulmaya çalıştı. Montecarlo 1980’de tekrar piyasaya çıktı ama Azrail’in takibinden 1982’ye dek kaçabildi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017