Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ziynet Sali Röportajı

“Her şey güzel olacak…” diyor Ziynet Sali… Bu cümleyi sadece şarkısında söylemiyor. Onun hayata bakış açısını tanımlayan cümlesi bu… Sahnede duruşu, özgüveni, güzelliği, başarılı albümleri ile devamlı alkışlanan bir kadın o… Eminiz ki onun başarılarının arkasında koşulsuz inanç. Koşulsuz aşk var…
Ziynet Sali Röportajı
Aşk, diyoruz ona, cevap veriyor: “Gerçek aşk yaşanmayan aşktır!” Aşkın zor elde edileni kalıcı oluyor ona göre… Bir de hayatın 30’lu yaşlarda daha anlamlı olduğunu söylüyor Ziynet Sali. İçindeki küçük kızla birlikte yaşıyor hayatı. O küçük kıza “Seni hiç kaybetmedim, hep içimdesin…” diyor. Sevgi ve inanç dolu hayatını bir de müziği kaplıyor.

Siz daha çocukken evcilik oyunlarında bile hep şarkıcı oluyormuşsunuz. Şimdi kurduğunuz hayaller gerçek oldu. O küçük kızla bugün karşılaşsanız neler söylerdiniz neler öğütlerdiniz?

Ziynet Sali: O küçük kız hep yanımda… Ona “seni hiç kaybetmedim hep içimdesin, bu çocuksu saf, temiz duygularını kaybetmeden yoluna devam et…” derdim.

Çocuklukta kurulan hayallerin bugünlere nasıl katkısı oldu?

Ziynet Sali: Hayaller yaşamak istediğiniz şeylerdir… İyi ki de o hayalleri kurmuşum ki bugün yaşıyorum… Ama hayal aleminde de yaşamıyorum. Sürekli yenilenen hayallerimi gerçekleştirmeye çalışıyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017