Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net'te

Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden "Benim Arabam" kasko sigortasını müşterilerine sunuyor.
Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net'te
Sigortam.net sitesi üzerinden araç bilgilerini girerek teklif alan tüm Sigortam.net kullanıcıları Zurich Sigorta’nın kasko sigortası teklifini de görebilecek, poliçelerini online olarak düzenleyip Zurich Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zurich Sigorta Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “Sigortam.net ile yaptığımız işbirliği sayesinde yeni bir dağıtım kanalına daha hizmet verir hale geldik. Artık Kasko Sigortası ürünümüz Sigortam.net kullanıcıları için bu platforma da eklenmiş durumda. ‘Benim Arabam’ kasko ürünümüz ile Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerimizde hizmet alma avantajını sunuyor, hasar merkezlerimiz aracılığıyla aracının tamiratını yaptıran sigortalılarımıza tamirat süresince geçici araç sağlıyor ve hasarsızlık indirimlerini de bozmuyoruz. Artık Sigortam.net kullanıcıları da bu ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabiliyor olacak.” dedi.

Zurich Sigorta Hakkında
Zurich Finansal Hizmetler Grubu, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika’nın olduğu çeşitli pazarlardan oluşan küresel ofis ve şube ağı aracılığı ile hizmet veren sigorta bazlı bir finansal hizmet sağlayıcısıdır. 1872’de kurulmuş olan grubun merkezi İsviçre’nin Zürih şehrindedir. Grup yaklaşık 60 bin çalışanı ile 170’den fazla ülkede hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta çoklu dağıtım kanalı stratejisi ve banka sigortacılığındaki uzmanlığıyla en hızlı büyüyen hayat dışı sigorta şirketlerinden biridir. Şirket, 2009 yılında yaklaşık 216 milyon TL prim üretimi gerçekleştirmiştir. Zurich Sigorta ürünleri, arasında bölge müdürlükleri, acenteler, brokerler ve finansal kurumlar olan 1000’den fazla hizmet noktasında satışa sunuluyor.

Sigortam.net Hakkında:
Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 10 yıldır karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye’de online hizmet veren ilk ve tek şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017