Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Zurich Trafik Sigortası Artık Sigortam.net’te!

Sigortam.net, online sattığı sigorta ürünlerinin arasına Zurich Sigorta trafik sigortasını da ekledi.
Zurich Trafik Sigortası Artık Sigortam.net’te!
Sigortam.net ürün çeşitliliğini müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için genişletmeye devam ediyor. Daha önce kasko sigortası ürününün satışı yapılmakta olan Zurich Sigorta, 2 Temmuz 2013 itibariyle trafik sigortası branşında da Sigortam.net ile işbirliği yapıyor. Artık araç sigortalarını Zurich Sigorta'dan yaptırmak isteyen araç sahipleri hem kasko sigortası hem de trafik sigortası için Sigortam.net'ten hizmet alabiliyor.

Zurich Sigorta’nın trafik sigortası fiyatlarına, Sigortam.net üzerinden araç bilgilerini girerek kısa teklif formunu dolduran herkes ulaşabiliyor.

Sigortam.net’i tercih edenler ihtiyaç duydukları sigortaya ait teklifleri online olarak görüp farklı sigorta şirketlerine ait fiyat ve teminatları karşılaştırma ve en hesaplı sigortayı seçme imkanına sahip oluyorlar.

Zurich Sigorta ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak ve araç sigortası satın almak için Sigortam.net internet sitesi ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı ile 7/24 sigorta uzmanlarına ulaşmak yeterli!

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017