Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ZyXEL Yönetilebilir Akıllı Anahtarlarını Tanıttı

ZyXEL, yeni Yönetilebilir Akıllı Anahtar (Smart WebManaged Switch) 1910 Serisi'ni tanıttı.
ZyXEL Yönetilebilir Akıllı Anahtarlarını Tanıttı
Başta IPv6 uyumluluğu olmak üzere sektörün en kapsamlı L2 özellikleri ile donatılan yeni çözümler, ağ trafiği yönetiminde etkin ve sıra dışı bir performans sağlıyor. Dünyanın önde gelen haberleşme ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, yeni Yönetilebilir Akıllı Anahtarları (Smart WebManaged Switch) 1910 Serisi’ni tanıttı. Yüksek hızlı Gigabit Ethernet (GbE), 10GbE uplink, PoE (Power over Ethernet) teknolojisi, yönetilebilirlik özellikleri ve IPv6 uyumluluğu gibi en kapsamlı L2 özellikleri ile donatılan ZyXEL yönetilebilir anahtar çözümü, ağ trafiği yönetiminde etkin ve sıra dışı bir performans sağlıyor.

ZyXEL’in yeni 1910 Serisi, Ağ İletişimi Hizmet Kalitesi (Quality of Service – QoS) ile güvenlik ve güç yönetimini rekabetçi bir fiyat-performans oranında sunuyor. Yoğun bantgenişliğine ihtiyaç duyan IP tabanlı uygulama ve cihazların, bulut servisler, mobil bağlanabilirlik ve yeni İnternet Protokolü ile birlikte bir dönüşüm yaşadığı günümüzde, işletmeler de dinamik işleyişe sahip ve sürdürülebilir büyümeyi destekleyen akıllı ağlara ihtiyaç duyuyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017