Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Happy Living - Yapı İnşaat Dergisi
Ana Sayfa > Happy Living

Happy Living Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Happy Living adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Happy Living Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Happy Living

Yapı İnşaat Dergisi

- Gül İnşaat Dergi - Güle güle oturun, güle güle yaşayın

Misyonumuz ve Vizyonumuz

İnşaat sektöründe işimiz ‘beton, demir ve çimento’yla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak, İstanbul’a, insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktır. Gül İnşaat, tam 20 yıldır, bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor. Gül İnşaat, üreten Türkiye’nin bir parçası olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam edecek.

Değerlerimiz;
Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek.

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak.

Tarihçe

26 yıldır inşaat sektörünün iddalı aktörlerinden biri Gül İnşaat. Mehmet Gül tarafından kuruldu ve Şimdi 4 oğlu başarılı projelere imza atılıyor. Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül; 4 kardeş Gül inşaatı gelecek yarınlara taşıyor.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Sonbahar 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Happy Living Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017