Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Harper's Bazaar - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Harper's Bazaar

Harper's Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Harper's Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Harper's Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Harper's Bazaar

Alışveriş Dergisi

90’larda doğan yeni jenerasyon bir Baldwin var bu ay kapağımızda… Biz babasının Sharon Stone ile aşk sahneler ini soluksuz izlerken o henüz dünyada yoktu. Hollywood’un en ünlü ailesinde büyüyen Hailey doğuştan bir yıldız! Dokuz milyona yakın takipçisini bir yana bırakın, ‘ben oldum’ diyen en ünlü isimleri bile solda sıfır bırakır kendisi… New York’ta gerçekleştirdiğimiz çekimin röportaj sorularını almak epey sürdü. Sebep, ajansının kendisinden 10 gündür haber alamaması!

İlkbahar/Yaz 2017 podyumlarından derlediğimiz trend raporu bu karamsar kış günlerinde içinizi açmayı amaçlıyor. Sezonun romantik çiçeklerini, çizgilerini ve şeffaf elbiselerini İngiltere’de bir şatoda bir araya getiren Koleksiyonlar çekimimiz sezonun en şiirsel siluetlerini sergiliyor.

Ocak ayında Milano ve Paris’te gerçekleşen Erkek Moda Haftaları’na ise ‘erkek modası’ demek artık biraz zor! Neredeyse şovların yarısının podyumunda kadın modeller yepyeni tasarımlarla yürüdü… Cruise, Pre Fall, see now buy now (şimdi gör hemen al) konsepti derken karışan aklımız biraz daha bulanacak!

Bu ikiliye dikkat! Kulağa eski bir Türk filmi ismi gibi gelen bu söylemi, sıra dışı aynı zamanda fashionable bir çift için yazıyorum: Letisya ve Ali Emir Tapan! Onlar birbirler ine ve sanata tutkunlar! Gizli dünyalarına davetlisiniz…

Gülen Yelmen

  • Arşiv Sayısı : 26
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Harper's Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017