Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Harper's Bazaar - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Harper's Bazaar

Harper's Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Harper's Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Harper's Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Harper's Bazaar

Alışveriş Dergisi

Hafifliyoruz! Atletik tasarımlar Cruise koleksiyonlarıyla hayatımızın şu an tam ortasında. İlkbahar/Yaz 2017 sezonunda da bu trend tüm hızıyla devam edecek. Ünlü modaevleri doğdukları topraklar yerine tatil havasını tasarımları sergilendikleri mekanlarda da hissettirebilmek için Rio, Havana ve Londra’ya uçtu.

Hilary Rhoda ise New York’un en ikonik boks salonunda Harper’s Bazaar Türkiye için ringe çıktı! Hilary adeta bir ‘spor bağımlısı’ olduğundan içine en çok sinen çekimlerden birini gerçekleştirdiğini de belirtmeden geçmeyeyim.

Aralık başında Paris’te düzenlenen Chanel 2016-17 Métiers d’Art koleksiyonu sıra dışı bir şovla tanıtıldı. Bizzat tanıklık ettiğim bu tarihi, aynı zamanda eğlenceli Parizyen anı sayfalarımıza taşıyoruz. Bu kasvetli kış günlerinde içinizi açması umuduyla…

Happy 2017!

Gülen Yelmen

  • Arşiv Sayısı : 25
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Harper's Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017