Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Harper's Bazaar - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Harper's Bazaar

Harper's Bazaar Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Harper's Bazaar adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Harper's Bazaar Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Harper's Bazaar

Alışveriş Dergisi

Bu ay, Diana Vreeland’in Harper’s Bazaar Amerika’da moda yazarı olarak çalıştığı 1936 ile 1962 yılları arasında, ‘Why don’t you?’ adlı köşesinde dönemin kadınlarına normlara bağlı kalmamayı ve moda söz konusu olduğunda sıra dışı davranabileceklerini anlatan köşesine atıfta bulunuyoruz: ‘Neden olmasın?’ın 2016 versiyonuyla!

Sayfalarımıza taşıdığımız bir diğer diva ise Donatella Versace! ‘Bir kadının ne istediğini ancak bir kadın anlar’ iddiasını kanıtlayan Donatella, Atelier Versace elbiseleriyle gerçekten de kadınları tam kalbinden vuruyor…

Divalara devam… Jennifer Lopez var sırada! Bu kadın sanki yaş almıyor. Hala ilk tanıdığımız günkü gençliği, güzelliği ve diri vücuduyla bu sefer Giuseppe Zanotti’ye ilham vermiş ve özel bir koleksiyon ortaya çıkmış.

Söz ayakkabıdan açılmışken… Ayakkabı ve çanta açlığımızı bir nebze bastıracak ve göz zevkimize iyi gelecek Shoes & Bags çanta dosyamız ile farklı hediye seçenekleri içeren Harper’s Bazaar ekibinin ve üç erkek moda tasarımcısının hazırladığı alışveriş sayfalarımız yılbaşı öncesi hediye arayışında olanların imdadına yetişecek. Kapak kızımız Martha Hunt bu kez New York’ta Matallana tarafından Harper’s Bazaar Türkiye için objektif karşısına geçti.

Çekimin Moda Direktörü Sarah Gore Reeves ise kanımca harikalar yarattı. Umarım beğenirsiniz.

Son olarak Bazaar International Kreatif Direktörü Carine Roitfeld’in Cruise Collection çekimiyle sizi baş başa bırakıyoruz. Harika bir yılsonu, ondan daha da harika bir yıl dileklerimle!

Gülen Yelmen

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Harper's Bazaar Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016