Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

YAĞSIN YAĞMUR BAŞLASIN OKUL

Okul başlayalı çok olmadı biliyorum ama havalar soğumaya başladığında dersler de başladı demektir. Bir sabah kalkıp güneşi görmek, ertesi gün kalkıp yağmurda ıslanmak baharın en güzel yanıdır. Dört mevsim tek bir aya toplanır. Biz de sonbaharın güzel günlerini sayfalarımıza taşıdık ve sana yine harika bir dergi hazırladık.

Okul başladığına göre sana en güzel hediyeyi biz verelim istedik ve birbirinden şirin not defterlerimizle kalbinde 1-0 öne geçmeyi garantiledik. Tabii ki süprizlerimiz bunlarla bitmedi. Sayfaları çevirdikçe senden gelen isteklere cevap verdiğimizi göreceksin. Öncelikle sevgili Zendaya’mızı mercek altına aldık ve Spider Man’in yeni kızını ağlarımıza taktık.

Modada Gigi ile cici bir kız olurken, bu dergiyi arkadaşlık sırlarına ayırdık. En sevdiğin kankana dair tüm sırları ortaya koyduk. Okulu neden sevdiğini araştırdık, cevapları sana bıraktık. Bu arada DNCE ile Joe’yu, EXO ile bizim yakışıklı Korelileri unutmadık.

Yine her sayfasını seveceğin, okurken biraz da olsa derslerin stresinden kurtulacağın, bir Heygirl Kızı olmanın ne kadar ayrıcalıklı olduğunu hatırlayacağın bir dergi hazırladık. Okudukça dergini elinden bırakma istedik. Umarız bu ay da geçen ay olduğu gibi gülen yüzünü kahkaya dönüştürebiliriz.

Hep gül Heygirl Kızı.

Nilgün Yıldız

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016