Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

KASIMDA HER ŞEY BAŞKA

Sonunda kışın soğuk günlerini hissetmeye başladık. Peki sen ne hissediyorsun Heygirl Kızı? Biraz ipucu verecek olursak, yeni çıkan albümlere heyecanlanıyor, yeni filmler için gün sayıyor, yeni dedikodulara kulak kabartmadan edemiyorsun değil mi? O zaman biz de senin hislerini göz önünde bulunduruyor ve dergini, tam da hayallerine uygun şekilde hazırlıyoruz.

Mesela sayfayı çevirmeye başladığın andan itibaren gündemdeki son olayları öğrenebilirsin. Justin’in yeni aşkının sırrını çözebilir, Selena’nın kötü günlerine destek olabilir, Ariana’nın yeni aşkına doğru yelken açabilirsin. Bu arada Cadılar Bayramı’nda hayatındaki cadılarla baş etmenin yollarını arıyorsan, hiç meraklanma; onları süpürgelerine kadar kovalaman için elimizden geleni yapacağız. ‘Peki ya okuldaki yakışıklı ne olacak?’ diye sorduğunu duyuyoruz. Onun da çaresi var, güzel Heygirl Kızı. ‘Acaba kankam mı yoksa sevgilim mi olsa?’ diye kararsızlık yaşıyorsan, gel kulağına cevabı fısıldayacağız. Biz sırrı verelim gerisini sana bırakalım.

Bu arada yakışıklı demişken Cameron’a değinmeden geçemeyeceğiz. Bu aralar neler yapıyor? Merak ediyorsan doğru yerdesin. Ayrıca bizim tatlı Korelilerimizi de unutmayalım. Shinee var ya, hani bizim şu karizmatik çocuklar, onların yeni albümü de seni Heygirl’ün sayfalarında bekliyor.

Daha ne olsun diyorsan, kasımda sadece aşk değil, okul, arkadaşlar, film, müzik, gezmek ve tozmak da güzel diyorsan o zaman sayfaları çevirme vakti!

Nilgün Yıldız

  • Arşiv Sayısı : 59
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016